Paykwik Cart AL Blog

Nasıl Paykwik Bozdurabilirim?

18-03-2019 tarihinde eklendi.

Paykwik kart, geçerli olduğu bir çok sitede ödeme fırsatı sunarken, aynı zamanda biriken bakiyenizi de paykwik olarak çekme olanağı sağlamaktadır. Bu işlem paykwik nakite çevirme ya da paykwik bozdurma olarak da adlandırılmaktadır. Kullandığınız siteye ait müşteri hizmetleri ile görüşerek, paykwik para çekme işleminizi başlatabilir, sitede olan bakiyenizi paraya çevirebilirsiniz. Bu esnada talep ettiğiniz kodlar size ulaştıktan sonra, sıkça sorulan ‘’Nasıl Paykwik Bozdurabilirim?’’ sorusu gelmektedir.

Öncelikle bozdurmak için, bozdurmak istediğiniz paykwik kodlarının size ulaşması gerekmektedir. Satışını yapmak istediğiniz kodlar ulaştıktan sonra, müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçip, elinizdeki kartları satmak istediğinizi söyleyerek işleminizi başlatabilirsiniz. Nasıl paykwik bozdurabilirim? Paykwik kartı nakite çevirmek çok basit bir kaç adımdan oluşmaktadır; Önce elinizdeki kart tutarına göre size yapılacak ödeme iletilir, bu kısmı paykwik satma ya da paykwik fiyat alma olarak da adlandırabilirsiniz.

Bilmeniz gereken bir diğer önemli detay, alım kurumuzun sürekli güncel kura göre yenilendiği ve sizden paykwik kartlarınızın değeri karşılığında satın alındığıdır. Fiyat konusunda anlaştıktan sonra, sizden kart kodlarınız alınır, kontrol edilir ve hesabınıza ödemeniz yapılır. Sıklıkla sorulan nasıl paykwik bozdurabilirim sorusunun cevabı, aslında bu kadar basit, firmamız aracılığı ile paykwik bozdurmak ise bu kadar kolay yapılmaktadır.


Son Eklenen Yazılar