Paykwik Cart AL Blog

Paykwik Nasıl Alınır?

18-03-2019 tarihinde eklendi.

Güvenli alışveriş konusunda en çok tercih edilen ödeme sistemi paykwik nasıl alınır?
Öncelikle paykwik kart almadan önce, paykwik kart hakkında bilgi sahibi olmak da gerekmektedir. Örnek olarak kart adı altında satılıyor olmasına rağmen size fiziki olarak kullanabileceğiniz bir kart gönderilmemektedir. Her ne kadar paykwik kart adı altında geçiyor olsa da aslında size gönderilen, aldığınız kartın üzerinde yazan 16 haneli kart kodudur.

Ödeme yapmak istediğiniz zaman gelen paykwik kodu ile ödeme yapabilir, bakiyenize para yükleyebilirsiniz. Ayrıca paykwik kodunuz size mesaj ya da mail yolu ile gönderilmektedir. Herhangi bir kargo firmasını beklemenize gerek yoktur. Gelelim paykwik nasıl alınır kısmında bilmeniz gereken bir diğer detaya; Size mesaj yoluyla kod olarak gönderilen paykwik kart, aynı zamanda ön ödemeli bir sisteme sahiptir. Burada ön ödemeli olarak yazıldığında aktarılmak istenen bilgi, önce para yatırıp, sonrasında karşılığında kart kodu almanızdır.

Paykwik kart almak kısmına geldiğimiz zaman takip etmemiz gereken adımların başında paykwik fiyatlarımızdan tutar seçmeniz gelmektedir. Sitemiz üzerinden ya da müşteri hizmetlerimize bağlanarak kolayca ulaşabileceğiniz paykwik fiyatlarımızı inceleyip, miktar için belirlenmiş türk lirasını havale olarak bize gönderebilirsiniz. Bu esnada son adım olarak yatırdığınız banka ve tutarı bize bildirmeniz gelmektedir. Sonrasında ödemeniz teyit edilir, kart kodunuz sizin için üretilir ve size gönderilir.
Toplamda en fazla 5 dakika sürecek olan bu işlem, paykwik nasıl alınır sorusunun aslında çok kolay bir cevabı olduğunu bize göstermektedir.


Son Eklenen Yazılar