Paykwik Cart AL Blog

Paykwik Nasıl Kullanılır?

25-02-2019 tarihinde eklendi.

Paykwik kart kodu almak istediğiniz zaman, paykwik nasıl kullanılır sorusundan önce kendinize sormanız gereken ilk soru, istediğim sitede geçiyor mu olmalıdır. Paykwik kart, şuan aktif olarak 40 bin site üzerinde geçiyor olsada, kullanmak istediğiniz siteyi önceden kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ödeme ekranında ya da para yatırma sayfasında paykwik ile ödeme yap seçeneği mevcut ise, o sitede paykwik kart kullanabilirsiniz.

Peki paykwik kart nasıl kullanılır? Paykwik kart kullanabilmek için öncesinde, 16 haneli koddan satın almanız gerekmektedir. Belirlenmiş tutarlardan herhangi birini alıp yükleme işlemine başlayabilirsiniz; Örneğin 15€’luk paykwik kart aldığınızı varsayalım. Bu işlem fiyatlardan seçip, bankaya ödeme yapmanız ile başlamaktadır. Bu iki adımı tamamladıktan sonra size mesajla paykwik kodunuz gönderilmektedir. Kart kodunuz size ulaştığı andan itibaren isterseniz hemen, isterseniz 1 sene içerisinde kullanabilirsiniz.

Paykwik nasıl kullanılır sorusunun son kısmı olan yükleme aşamasına geldiğimizde, aldığınız 15€ paykwik kartı yüklerken sitedeki üyeliğinize girmeniz gerekmektedir. Ardından para yatırma seçeneğinden paykwik şıkkını seçip başlayabilirsiniz. Tutar kısmına 15, diğer kısmına kart kodunuzu yazarak kartınızı yükleyip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfa üzerinden bilgileri girip onayladıktan sonra yüklediğiniz kartınızın tutarını bakiyenizden teyit edebilirsiniz.

Son Eklenen Yazılar